prawnik online

Jak "M"ożliwości

Otwórz swoją firmę na nowy rodzaj doradztwa

Nasze cechy

Wydajność czasu

Oszczędź czas i pieniądze-uzyskaj poradę mailowo.

Buduj wizerunek

Korzystaj z innowacyjnych rozwiązań-bądź otwarty na nowe możliwości

Mobilność

Umożliwiamy kontakt telefoniczny, mailowy, social, oraz spotkania na żywo.

On-Line

Dostarcz dokumenty online o dowolnej porze dnia i nocy.

Social Media

Znajdź nas na Facebook-u, lub Insta. Uzyskaj wsparcie ekspresowo.

Doświadczenie

Naszą przewagą jest doświadczenie. Wiele kancelarii w przypadku skomplikowanych spraw korzysta z naszego wsparcia.

prawnik online

Usługi prawne dla przedsiębiorstw

Prowadząc firmę w Polsce trzeba być świadomym tego, że nasze państwo jest bardzo skomplikowane pod względem panującego w nim prawa. W związku z tym bardzo często lepiej jest dowiedzieć się więcej na temat tego, co wydaje nam się wątpliwe, aniżeli później płacić horrendalne kary za niedopełnienie swojego prawnego obowiązku. Doskonałą opcją na to, aby przed tym się zabezpieczyć wydaje się być skorzystanie z porad prawnych online. Tego typu usługi kosztują stosunkowo nie wiele i ukierunkowują się na pomoc w rozwiązaniu konkretnej sprawy. Coraz częściej są postrzegane jako doskonała alternatywa dla tradycyjnej wizyty u prawnika, która nie zawsze pozwala pozbyć się wszystkich wątpliwości, a często jest po prostu droga. W jakich sytuacjach polecamy skorzystanie z usług prawnych online?

Przygotowywanie różnego rodzaju pism

Często zdarza się, że prowadząc firmę stajemy przed koniecznością przygotowania umów z kontrahentami, pism skarbowych, pism egzekucyjnych i innych dokumentów. Równie często przygotowywać musimy wezwania do zapłaty czy też, zatrudniając własnych pracowników dochodzą umowy i kontrakty. Musimy przy tym dobrze uważać na to, co piszemy, żeby nie zostało to wykorzystane przeciwko nam w przyszłości, niekoniecznie tej najbliższej. Dlatego właśnie często warto zainwestować w usługi prawne online, w obrębie których znajduje się przygotowywanie wszelkiego rodzaju pism o charakterze oficjalnym. Pisma tworzone za pośrednictwem firm działających w sektorze tych usług cechują się:

  • profesjonalizmem wykonania – tekst jest napisany odpowiednim językiem charakterystycznym dla określonego rodzaju pisma.
  • braniem pod uwagę naszego dobra – sporządzając umowę z pracownikiem musimy zabezpieczyć się na każdą ewentualność; firma świadcząca usługi prawne online zadba o wszystko i na podstawie swojego dużego doświadczenia w tym sektorze napisze umowę tak, żeby przewidywała różnorodne możliwe zdarzenia, które mogłoby się odbić na naszej firmie,
  • gwarantowaną jakością – zazwyczaj firmy świadczące usługi prawne online biorą na siebie pełną odpowiedzialność związaną nie tyle z efektem wysłania danego pisma do odbiorcy, co z tym, że zostały napisane zgodnie z wymaganiami merytorycznymi oraz rangą dyskusji, którą toczymy za ich pośrednictwem;

Choć nie zawsze leży to w obowiązkach firmy, dla której porady prawne online są codziennością, w czasie przygotowywania pism i umów na bazie naszych wskazówek ta często sugeruje swoje zmiany, które mogłyby wyjść nam na dobre.

Branie udziału w sporach z urzędami i innymi firmami

Jeżeli sami nie możemy podołać w walce z innymi roszczeniowymi firmami czy z urzędami, które “po prostu się na nas uwzięły”, firma zajmująca się usługami prawnymi online z chęcią pomoże nam w tej walce, oferując bardzo merytoryczne wsparcie i po prostu fachowe porady odnośnie tego, jak prowadzić dyskusję w taki sposób, by po prostu wyszło nam to na dobre. Co ważne, firmom tego typu nie jest obca tematyka biznesu online, do której nawet większe kancelarie prawnicze podchodzą z pewną dozą ignorancji. W związku z tym spieranie się z urzędami czy innymi firmami w przypadku prowadzenia działalności przez Internet z ich pomocą nie jest tak ciężkie.

Pełna obsługa prawna i dodatkowe usługi prawne online

Bardziej wymagające osoby mogą śmiało skorzystać z usług firmy zajmującej się czymś takim, jak porady prawne online w pełnym zakresie, a zatem na podstawie umowy abonamentowej zakładającej pełną obsługę prawną firmy. Jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla firm, które często muszą z takich usług korzystać – tego typu rozwiązanie pozwala radzić sobie ze wszystkimi sprawami bieżącymi naszej firmy o charakterze prawniczym. Należy jednak tego typy usługę rozdzielić z prowadzeniem księgowości, która nie wlicza się w skład tej konkretnej usługi.

Naturalnie rzecz biorąc same działania firmy zajmującej się poradami online nie sprowadzają się wyłącznie do przygotowywania pism i merytorycznej obsługi firmy, ale i chociażby działania w obrębie praw autorskich, w dzisiejszych czasach tak często wykorzystywanych przeciwko firmom. Działa to jednak i w drugą stronę, gdyż tego typu forma porady potrafi doradzić, co robić w przypadku, w którym ktoś inny łamie prawa autorskie naszego przedsiębiorstwa.

Plusem korzystania z pomocy online jest tempo jej realizacji, cena, ale i wysoka dostępność za sprawą tego, że często wszystko odbywa się w całości przez Internet lub też telefon.

Podsumowanie

Korzystanie z innowacyjnej usługi jaką są usługi prawne online jest w dzisiejszych czasach jednym z najlepszych rozwiązań w sytuacjach, w których nasza firma potrzebuje fachowej szybkiej i doraźnej porady. Naszym zdaniem jest to doskonały sposób na skorzystanie z pomocnej dłoni prawnika, wtedy gdy przede wszystkim liczy się dla czas i koszt. Poza tym trzeba przyznać że wygoda takiego rozwiązania jest po prostu bezcenna. Jednocześnie warto podkreślić, że jakość usług online w żaden sposób nie odstaje od tradycyjnych porad prawnych; a wielokrotnie jest oceniana wyżej gdy chodzi o szybkość usługi. Skorzystaj z tej formy, a twój problem zostanie rozważony i pilnie rozpatrzony. Decyzja należy do Ciebie.

Na czele zespołu

Andrzej C. Bajer

Wysoce wykwalifikowany, posiadający ogromne doświadczenie w dziedzinie prawnej przedsiębiorca.
Na rynku od ponad 30 lat. W tym czasie zrewolucjonizował system wsparcia Małych i Średnich Przedsiębiorstw wprowadzając na rynek porady prawne online.

Aktualnie jego firma jest wiodącym dostawcą usług prawnych on-line dla firm, jak i osób prywatnych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego prawnika online.