Call us : +48 573 225 716
Mail us : biuro@online-poradyprawne.pl

Usługi prawne online gdańsk Innowacyjne usługi prawne

W dzisiejszych czasach prowadzenie przedsiębiorstwa w całości przez Internet nie jest czymś niemożliwym, a raczej często praktykowanym. Coraz więcej firm swoje usługi prowadzi w całości przez Internet, co sprawia, że podobnie jak w przypadku innych biznesów potrzebują profesjonalnej obsługi prawnej. Wciąż wiele kancelarii nie daje rady udzielać profesjonalnych porad dedykowanych dla biznesów prowadzonych online. Jeśli szukacie Państwo profesjonalnej obsługi prawnej dla biznesu online to zdecydowanie polecamy zainteresować się innowacyjną usługą prawną dedykowaną dla nowoczesnych biznesów. Dlaczego innowacyjną? Naszą usługę uważamy za innowacyjną gdyż jest w całości świadczona online.

1472

porad drogą elektroniczną.

76

stałych klientów

17

Certyfikatów i dyplomów

32

lata doświadczenia

Czy warto?

Zalety korzystania z usług prawnych online:

Porady online są idealną alternatywą dla tradycyjnej wizyty u prawnika – głównie ze względu na to, że są świadczone przez firmy specjalizujące się w nowoczesnych biznesach. Choć powoli się to zmienia, wciąż dość trudno jest znaleźć dobrego prawnika oferującego swoje usługi prywatnie, a specjalizującego się w prawie dedykowanym dla nowoczesnych startupów. Co więc zyskujemy korzystając z usług prawnych online?

  • pewność – poradnie online, z uwagi na działanie przez Internet, doskonale znają prawo dotyczące szeroko pojętego Internetu i cyberprzestrzeni. To duża zaleta dla nowoczesnych przedsiębiorstw poszukujących kompetentnej obsługi prawnej.
  • profesjonalne podejście do tematu – choć cała usługa może się wydawać stosunkowo podejrzana, gdyż nie spotykamy się bezpośrednio z prawnikiem, możemy w jej przypadku liczyć na profesjonalizm. Firmy oferujące porady prawne online dbają o zadowolenie ze strony klientów. Można powiedzieć że kancelarie oferujące usługi online szczególnie dbają o nienaganną opinię.
  • szybkie rozwianie wątpliwości – korzystając z usług tego typu nie tracimy czasu, a poradę jesteśmy w stanie uzyskać bardzo szybko, bez potrzeby fatygowania się do kancelarii i tracenia czasu w korkach. Wątpliwości prawne, z którymi się borykamy zostaną rozwiązane w sposób rzetelny i dokładny – jako że zostaną przedstawione na piśmie (w przypadku formy e-mail), nie zapomnimy ich treści.
  • wygodę w pozyskiwaniu porady – większość firm oferujących usługi prawne online daje możliwość pozyskania ich za pośrednictwem maila lub telefonu. Jest to bardzo wygodny sposób, zwłaszcza dla bardzo zapracowanych przedsiębiorców, którzy lubią stawiać sprawy jasno i oczekują konkretnych odpowiedzi, bez lania wody i marnowania czasu na dojazd do prawnika. Dodatkowo tutaj wszystko dostaje się na piśmie, a wiele firm świadczących tego typu usługi daje gwarancję związaną z ich rzetelnością.

Zakres tego typu usług

Oczywiście porady online to nie tylko rozwiązywanie kwestii spornych, ale także innego rodzaju działania ściśle związanych z prowadzeniem firmy. Za pośrednictwem świadczących je firm możemy między innymi uzyskać pomoc w przygotowywaniu ważnych dokumentów (na przykład tych przeznaczonych dla Urzędu Skarbowego, podmiotów administracyjnych i innych) i mieć pewność, że zostaną one stworzone w taki sposób, by były dopasowane do powagi instytucji docelowej.

Usługi obejmują też usługę związaną z prawami autorskimi. Niezależnie od tego, czy walczymy o to, by nasze materiały nie były udostępniane i wykorzystywane przez kogoś innego, czy też stoimy po drugiej stronie barykady i staramy się poradzić sobie z zarzutami dotyczącymi nielegalnego wykorzystania przez nas cudzych materiałów, firmy zajmujące się poradami online z pewnością nam pomogą.

Porady online często obejmują również kwestie związane z obsługą danych osobowych w taki sposób, by spełniała wymagania popularnego RODO. Ponadto, kancelarie udzielające tego typu porady często oferują również swoją pomoc w ogólnym wsparciu merytorycznym biznesu. Jedną z popularnych usług jest opracowanie regulaminu w pełni zgodnego z literą prawa oraz napisanego w taki sposób, by w razie problemów kolokwialnie mówiąc „przepisy stały po naszej stronie”. Wsparcie może również dotyczyć sektora kredytowego (kredyty dla firm są czymś bardzo popularnym w dzisiejszych czasach) i leasingowego. Mogą również być związane z zatrudnianiem własnego pracownika i wszelkiego rodzaju kwestiami idącymi w parze z tym czynem (w tym między innymi umową, którą z nim podpiszemy).

Podsumowanie

Choć technologia wciąż idzie do przodu i coraz więcej firm działa i świadczy swoje usługi w całości przez Internet, w przypadku pojawienia się problemów typowych dla współczesnych przedsiębiorstw/start-upów ciężko jest uzyskać fachową pomoc prawną. Dlatego warto sięgnąć po kogoś, kto podchodzi do tej sprawy poważnie i – co najważniejsze – zna się na problemach prawnych jakie dotykają nowoczesne przedsiębiorstwa. Dobrą opcją jest skorzystanie z porad prawnych online. Tego rodzaju rozwiązanie pozwala uzyskać szybką pomoc prawną wysokiej jakości bez wychodzenia z domu. Wymienione zalety z pewnością docenią przedsiębiorcy, którzy cenią sobie swój czas oraz poszukują rzetelnej obsługi prawnej.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, oraz mailową: